Mesaj gönder
Vakalar
Ev > Vakalar > Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. hakkında son şirket vakası Hollanda'da çelik yapı metal bina evleri
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-757-85653718
Şimdi İletişime Geçin

Hollanda'da çelik yapı metal bina evleri

2021-05-12

hakkında en son şirket haberleri Hollanda'da çelik yapı metal bina evleri

Bu bizim ilk projemiz Hollandave bizimle işbirliği yapma fırsatı için Bay Will'e çok müteşekkiriz.

Siparişiyle ilgili olarak çelik bir yapı binası, kendi özel evi, Avrupa yapı kodu farklı olduğu için, gereksinimlerini karşılayacak malzemeyi tartışmak uzun zaman aldı.

 

İlk görüşmede, Bay Will ve mühendisi Andrew, referans olması için bize evlerinin detaylı çizimlerini ve modellerini verdiler.Ve fikirlerini açıkladı.Müşterimizin duvarın ısı yalıtımı için yüksek gereksinimleri olduğunu, bu nedenle duvarın çok kalın olduğunu öğrendik.Omurga, ısı yalıtımlı pamuk ve çimento levha sağlamanın yanı sıra, müşterimiz tarafından kullanılan yerel duvar malzemelerine ve levhalara uygun alüminyum borular da sağlamamız gerekiyor.Bu, Çin ve Batı'nın entegrasyonunun bir tezahürüdür.

 

Görüntülü toplantılar da dahil olmak üzere sonraki birkaç toplantı için, bahsettiğimiz ayrıntılar, çizimlerin birden fazla onayını gerektiren müşterinin değişikliklerine dayanmaktadır.Mühendis Andrew aynı zamanda profesyoneldi ve referans olarak bize sahada kurulu gömülü parçaların çizimlerini sağladı.

 

Bir Avrupa projesi olduğu için müşterimizin de çelik kalite belgesine ihtiyacı var ve özellikleri ulusal standartlarımızdan farklı.Bay Will, benzer çelik özelliklerini sağlamak için bize doğrudan bilgi sağlamak için ayrıntılı formlar yaptı.Çizimlerinin bir kısmı Hollandaca olduğu için iletişim sürecimizde engeller olsa da, Bay Will bizim için ciddi bir şekilde İngilizce'ye tercüme etti.

 

Sonunda siparişi başarıyla tamamlayabildik ve Bay Will mallardan memnun kaldı.Hemen inşaata başladı.Çok meşgul olmasına rağmen, evin gidişatını bize bildirmek için bizimle fotoğraf ve videolar da paylaşacak~

son şirket davası hakkında Hollanda'da çelik yapı metal bina evleri  0

son şirket davası hakkında Hollanda'da çelik yapı metal bina evleri  1son şirket davası hakkında Hollanda'da çelik yapı metal bina evleri  2son şirket davası hakkında Hollanda'da çelik yapı metal bina evleri  3son şirket davası hakkında Hollanda'da çelik yapı metal bina evleri  4son şirket davası hakkında Hollanda'da çelik yapı metal bina evleri  5

 

#metal yapıevleri
#metalev
#çelik çerçeveevler
#prefabrikmetalevler
#metalhome
#çelik çerçeve ev
#metalyapıevlermaliyet
#çelik bina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Hafif Çelik Yapı Binası Tedarikçi. telif hakkı © 2019-2024 Foshan Tianpuan Building Materials Technology Co., Ltd. . Her hakkı saklıdır.